Sztuka ślubu, sztuka na ślub

Tak, jak w elżbietańskiej Anglii Szekspir przygotowywał dla władców sztuki na specjalne okazje, tak jak Wyspiański pisał o prawdziwym weselu, tak my chcemy stworzyć dzieło tylko dla Was – scenariusz ślubu, który będzie od początku do końca oryginalny i nie wykorzysta żadnego z istniejących tekstów (kościelnych, urzędowych czy humanistycznych). Chcemy podnieść Twój ślub do rangi sztuki i dać Ci sztukę na ślub.

Napiszemy dla Was wiersze i teksty o innych formach literackich, które dotyczą Waszego życia i wyrażają Wasze uczucia. Na zawsze pozostaniecie właścicielami sztuki dedykowanej tylko Wam.

Tekst może zawierać napisaną na Wasze zamówienie poezję lub inne teksty artystyczne. Może w błyskotliwy i humorystyczny sposób opisywać Wasze charaktery, Wasz związek. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i wspólnie poczynionych ustaleń. Oczywiście scenariusz będzie zawierał również tradycyjne elementy (przysięgi, uroczyste podpisy), nadające Waszej ceremonii charakter prawdziwego, przejmującego aktu, podczas którego zwiążecie się na całe życie. Jest to zatem nowa, autorska odmiana ślubu humanistycznego. Ślubu jedynego w swoim rodzaju. Niepowtarzalnego.